Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Muzikohrátky

Vlaďka Gavlasová

Objednávky a informace Vlaďka Gavlasová:

tel:  730 815 782                 e-mail: vladka@gavlasovi.cz

 

Pondělky 16.30-17.30

 

Kurz začíná 15. 1. 2018

Muzikohrátky probíhají v pondělky v liché týdny a jóga pro děti v pondělky v sudé týdny.

 

Cena 600 Kč -celkem 6 setkání v kurzu muzikohrátek. Platba zvlášť za kurz jógy pro děti (taktéž ve výši 600 Kč).

 

Muzikohrátky - lektorka Mgr. Vladimíra Gavlasová (www.gavlasovi.cz)

Jóga pro děti - lektorka Mgr. Sylva Pospěchová (www.sankara.cz)

________________________________________________________________________________________

Muzikohrátky pro děti KURZ  

Jeden týden lekce jógy a druhý týden lekce muzikoterapie pro děti - hravého muzicírování, kde mají děti možnost jak bubnovat, zpívat, tančit a zahrát si na netradiční nástroje, ale i příležitost ztišit se při hudební relaxaci. Kurz je sestaven tak, aby se lekce jógy střídala s lekcí muzikoterapie a tak se všestranně rozvíjel kreativní potenciál každé dětské dušičky.

Kurz je určen pro děti od 3 do 7 let.

 

Zábavný, hravý a poučný kurz ve zcela novém pojetí, kdy v jeden týden probíhá lekce dětské jógy pod vedením zkušené lektorky Sylvie a v druhý týden probíhají muzikohrátky pod vedením neméně zkušené lektorky Vlaďky.

Děti se rozvíjejí všestranně, v lekcích jógy procvičí svá tělíčka, seznámí se sprvními jógovými sestavami a ásanami, rozvninou svůj dech, pružnost a sílu. Na závěr lekce si užijí klid ve vedené relaxaci za doprovodu pohádky, příběhu či zvuků. Jóga v dětech rozvíjí kreativní potenciál a zejména osobní pocit vnitřního klidu, svobody a pocitu skutečné radosti.

V lekcích muzikohrátek děti uvolní vše, co potřebují ze sebe dostat, bubny jsou nádherným uvolňovačem. Avšak nejen bubny, ale další podivné zvuky netradičních nástrojů děti podněcují k různým dovednostem. Nechybí rytmus, hra se zvuky, se svým tělem a jeho pohybem, rozvíjíme hlas a odhazujeme strachy, zakřiknutost a bojázlivost. Úžasná relaxace za zvuku konejšivých nástrojů přispívá k dokonalému uvolnění.

 

 

 

 

TOPlist
TOPlist