Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Jóga pro pokročilé

Eva Berkana

Objednávky a informace Eva Berkana  osobní web: www.yoga-berkana.cz

tel:  603 793 595                  e-mail:eva(zavináč)berkana.cz

 

Nový kurz 1. pololetí šk. roku 2017/2018 začíná 14. 9. v 16.30. Ukončení kurzu 25.1. 2018.
Detailní rozpis termínů jógování najdete ZDE

Počet míst je omezen, při včasné platbě máte větší šanci se kurzu zúčastnit.

Kurz jógy pro pokročilé probíhá ve čtvrtky od 16.30 do 18.30

Cena kurzu: 2700,- Kč/1. pololetí (18 lekcí po 2 hod.).
Platební údaje najdete ZDE


Jóga pro pokročilé (pro osoby se záměrem jít do hlubší praxe jógy)

Kurz je určen všem zájemcům o hlubší praxi jógy. Ubíráme se od základů k pokročilejší praxi, která zahrnuje  "údy" osmidílné cesty Královské jógy; tedy jamu, nijamu, ásanu, pránájámu, pratjáháru, dháranu, dhjánu, samádhí.

v tomto školním roce se ponoříme do tantrických a jógových technik Bihárské školy jógy Sw. Satyanandy Sarasvatí. Svým pojetím jde o integrální jógu, což znamená v podstatě klasickou jógu zahrnující mj. čtyři hlavní cesty jógy (bhaktiyoga, karmayoga, djanayoga, radjayoga). Velkou pozornost kromě fyzických cvičení a očist budeme věnovat rovněž mentálním technikám.

Praktikující se během kurzu bude ubírat dle výuky Bihárské školy jógy, od jednodušší praxe k náročnější. Pro dobrý výsledek očištění mysli a těla je vhodné být pravidelným účastníkem lekcí.  2- hodinová lekce dává prostor pro ideální koncepci praxe jógy zahrnující relaxaci, ztišení smyslů a stažení pozornosti dovnitř do sebe sama, rozcvičení, praxi sestav a pránájámy. Zbývá také dostatečný prostor na první praxi koncentrace a postupně meditace.

Obvykle se uvádí, že tato praxe je určena lidem v kondici bez větších zdravotních omezení, ale...dodávám z vlastní praxe a nejen mé...tato praxe je přístupná všem, kdož nejsou líní a skutečně chtějí vnést do svého života jasný koncept ozdravování svého bytí (těla, ducha, duše) a cítí, že potřebují zařadit trocha disciplíny:-). Pak se tato praxe hodí i pro ty, jež jsou zdravotně omezení a pod vedením učitele postupně svá omezení vyzdravují a to nejen soustavnou praxí, ale i laskavým přístupem k sobě samému s důsledným dodržováním "Ahimsa" - neubližování!

Těším se na naši společnou praxi!

Eva Berkana

                         

TOPlist
TOPlist