Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Dětská jóga

Učitelka: Sylva Pospěchová - zkušená lektorka jógy, matka tří dětí.

Kontakt: 736 434 375, sylva.p@centrum.cz

Cena: 600 Kč - celkem 6 setkání - jeden týden muzikohrátky, druhý týden jóga pro děti.

Pondělky v liché týdny 16.30 - 17.30 probíhají lekce dětské jógy. V pondělky v sudé týdny probíhají muzikohrátky s Vlaďkou.

----------------------

Zábavný, hravý a poučný kurz ve zcela novém pojetí, kdy v jeden týden probíhá lekce dětské jógy pod vedením zkušené lektorky Sylvie a v druhý týden probíhají muzikohrátky pod vedením neméně zkušené lektorky Vlaďky.

Děti se rozvíjejí všestranně, v lekcích jógy procvičí svá tělíčka, seznámí se s prvními jógovými sestavami a ásanami, rozvinou svůj dech, pružnost a sílu. Na závěr lekce si užijí klid ve vedené relaxaci za doprovodu pohádky, příběhu či zvuků. Jóga v dětech rozvíjí kreativní potenciál a zejména osobní pocit vnitřního klidu, svobody a pocitu skutečné radosti.

V lekcích muzikohrátek děti uvolní vše, co potřebují ze sebe dostat, bubny jsou nádherným uvolňovačem. Avšak nejen bubny, ale další podivné zvuky netradičních nástrojů děti podněcují k různým dovednostem. Nechybí rytmus, hra se zvuky, se svým tělem a jeho pohybem, rozvíjíme hlas a odhazujeme strachy, zakřiknutost a bojáclivost. Úžasná relaxace za zvuku konejšivých nástrojů přispívá k dokonalému uvolnění.

 

TOPlist
TOPlist