Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Ajurvédská olejová masáž – Markéta Václavínková

Objednávky a informace Markéta Václavínková:jedne z nejdůležitějších faktorů dlohověkosti a udržení si zdraví a krásy!

tel:  728 965 161                       e-mail:marketa@centrum-berkana.cz

------------------------------------------------------------------------------

Ajurvedské olejové masáže provádím za použítí velmi kvalitních čistých přírodních olejů dle typologie klienta. Tyto masáže kromě výrazného relaxačního účinku mají terapeutický vliv, kdy přesnými tahy jsou stimulovány významné body a dráhy na těle člověka a zároveň jsou promasírovány svaly a uvolněny klouby. K masážím využívam dle potřeby lávové kameny, aromaterapii, pealing a zábaly. Každá masáž je šitá na míru dotyčného člověka a tím pokaždé velmi individuální.

Čisté oleje pronikají hluboko do tkání a přináší člověku další terapeutický účinek. Výsledným celkovým efektem je výrazné nastartování cévního a lymfatického systému, odplavení toxických látek z těla a obrovská regenerace. Člověk je tzv. zprůchodněn. Vhodnou kombinací olejů a bylin respektuji a vyvažuji tělesnou kostituci člověka (váta, pitta, kapha) tak, aby se vyhovělo individuálním potřebám každého.

Právem je ajurvédská masáž od dávnověku považována za jeden z nejdůležitějších faktorů dlouhověkosti a udržení si krásy a pevného zdraví!

Cena je 500 Kč na hodinu.

Nejlépe mne kontaktujte telefonicky.

TOPlist
TOPlist